Koruncuk

Merhaba,Yine iyilik peşinde koşuyoruz. Geçen yıldan beri katıldığım ADIM ADIM oluşumu ile birlikte adımlarım artık daha değerli .
Adım Adım : İyilik peşinde koşan gönüllü sporcular topluluğu 
http://www.adimadim.org/ dan inceleyebilir ,dilerseniz siz de bize katılabilirsiniz.
Bu yıl Koruncuk Kahramanları projesi için 15 km koşuyorum.Koruncuk Vakfı ;Kurup yaşattığı “Çocukköyleri” ile ailesi olmayan veya terk edilen, kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış korunmaya muhtaç çocukları (Koruncukları), toplumda başarılı bireyler haline getirmek ve ülkemizde yaşanan korunmaya muhtaç çocuklar sorununa da çözüm sunarak örnek teşkil etmek için çalışıyor. 
Koruncuk Vakfı tanıtım filmi: https://vimeo.com/92916963
Ben bu maratonda 18 yaşında  VURAL’ın manevi ablasıyım. 
Koruncuk’umun yaşı ve ismi bana bildirildiğinde çok heyecanlandım.Benim için bu yıl kendi çocuklarımın( 18 ve 16 )  eğitimleri ve yaşam şekillerinin ,şehirlerinin değiştiği aramıza uzun mesafeler girdiği  , maddi manevi ciddi bir maratona başladığımız bir yıl . 
Bu bir tesadüf değil işaret olmalı diye düşündüm JSadece kendi çocuklarımız yetmeyecek daha iyi daha uygar daha özgür bir Türkiye dileklerimiz için hepimiz biliyoruz. Adım adım bu yolda koşabilme şansım olduğu için sonsuz şükrediyorum.
Çocuklarım yaşında bir gencimize daha destek olabilecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum . 

Bu proje kapsamında ;Her bir çocuğun  1 yıllık bakım ve beslenme giderleri 2.800 tl.En azından biri için yola çıktım bu sefer .Doğruluğuna inandığım ve yürekten bağlandığım İyilik peşinde koşmamı destekleyen çok meleğim var benim eminim  başarırız.
VURAL beni kahramanı biliyor ,Siz de benim kahramanım olur musunuz ? 
Şimdiden ÇOK teşekkür ederim ,Adım Adım , Koruncuk Vakfı, Vural , kendi çocuklarım ,tüm gençlerimiz ve şahsım adına .
Daha iyi bir Türkiye mümkün .Biliyorum… 
28 Kasım’a kadar vaktiniz var .
Az oldu ayıp olur – Çok oldu fazla olur demeyin.Her kuruşunuz değerli çok değerli!
Bağışlarınız için  ;Not: Şirket olarak bağış yapmak isterseniz vergiden düşülebiliyor. 
AÇIKLAMA : “AA IATAL,  ADINIZ SOYADINIZ”
BANKA ADI : Akbank Gayrettepe Şubesi  ALICI ADI : Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar VakfıSube Kodu:287Hesap No : 192700   IBAN No : TR48  0004 6002 8788 8000 1927 00Pay Pal : https://www.koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/paypalilebagisKredi karti ile bagis icin: https://www.koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/onlinebagis
İLKNUR ATALKIN 

Kasım 2014